ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek energii elektrycznej
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


AUDYT ENERGETYCZNY
Audyt energetyczny

Tygodniowy raport nt. rynków energii elektrycznej (19/04 - 25/04/2021)
25.04.2021r. 08:47

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
W 16. tygodniu roku cena energii elektrycznej na rynku hiszpańskim wynosiła 71,22 €/MWh, a zatem była o 2,89 €/MWh wyższa niż w poprzednim tygodniu. Produkcja energii słonecznej i wiatrowej wzrosła w znacznej części Europy. Wpłynęło to na spadek cen na rynkach. Z kolei na Półwyspie Iberyjskim produkcja energii ze źródeł odnawialnych zmniejszyła się, przez co ceny w Hiszpanii i Portugalii osiągnęły niewidziany jeszcze w tym roku wysoki poziom.
Audax Renovables
Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE