ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek energii elektrycznej
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Spółka Polenergii ma umowę z PSE o przyłączenie do sieci projektu MFW Bałtyk I
29.01.2021r. 15:32

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Spółka rozwijająca projekt morskiej farmy wiatrowej MFW Bałtyk I podpisała z Polskimi Sieciami Elektroenergetycznymi umowę o przyłączenie projektu do sieci - podała Polenergia w komunikacie.
Całkowita moc osiągalna projektu ustalona została na poziomie 1.560 MW.

Umowa określa m.in. inwestycje po stronie spółki oraz operatora, których realizacja będzie konieczna do zapewnienia przyłączenia i wyprowadzenia mocy z projektu, jak również inne warunki realizacji przyłączenia, w tym związane z pozyskaniem przez operatora gruntów na potrzeby inwestycji sieciowych.
Jak podano, umowa nie gwarantuje wyprowadzenia mocy do czasu rozbudowy sieci przez operatora, a spółka zobowiązana będzie do wniesienia opłaty za przyłączenie w wysokości stanowiącej równowartość rzeczywistych nakładów operatora.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE