ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek energii elektrycznej
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Fiten zakończył sprzedaż gazu i energii elektrycznej do klientów końcowych
31.01.2020r. 20:10

Fiten zakończył sprzedaż gazu i energii elektrycznej do klientów końcowych - podała spółka w komunikacie.
Zakończenie sprzedaży to - jak podała spółka - efekt m.in. działań prewencyjnych podjętych przez zarząd w celu uniknięcia niekontrolowanego wyłączenia z rynku w wyniku cofnięcia koncesji przez URE lub ogłoszenia upadłości przez Sąd.

Fiten poinformował, że wszyscy klienci zostali przekazani do innych sprzedawców na koniec grudnia 2019 r., a w pojedynczych przypadkach spółka zabezpieczyła dostawy do końca stycznia 2020 r., które w piątek zostają zakończone bez konieczności wdrożenia sprzedaży rezerwowej lub z urzędu.
URE informował w styczniu, że prowadzi 10 postępowań administracyjnych w sprawie cofnięcia koncesji na obrót paliwami gazowymi (OPG) lub obrót gazem ziemnym z zagranicą (OGZ). Jednym z podmiotów, wobec których aktualnie toczą się postępowania o odebranie koncesji jest spółka Fiten.

KOMENTARZE ( 2 )

Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: Metanowiec 02.02.2020r. 19:55
Przynajmniej z godnością! Szkoda... jeden z najstarszych, niezależnych sprzedawców... eh. I co dalej rynku energii?... pełna treść komentarza
Odpowiedzi: 1 | Najnowsza odpowedź: 03-02-2020r. 11:48 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE