ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek energii elektrycznej
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Podkarpackie. PGE Obrót uruchomi mobilny punkt obsługi
08.11.2019r. 15:38

Jeszcze w listopadzie br. firma PGE Obrót z Rzeszowa, zajmująca się w Grupie PGE sprzedażą energii do odbiorców końcowych, uruchomi mobilny punkt obsługi klientów. Tak samo jak w biurach stacjonarnych, będzie można w nim zrealizować wszelkie sprawy związane z kwestiami zakupu energii elektrycznej i gazu.
Jak poinformował PAP rzecznik PGE Obrót Mariusz Majewski, mobilne biuro to specjalny pojazd, który został przystosowany do prowadzenia działalności usługowej. "Będzie odwiedzał klientów w różnych miejscowościach na terenie działania PGE Obrót, zaczniemy od Podkarpacia jeszcze w listopadzie tego roku" - dodał.

W mobilnym biurze klienci będą mogli spotkać się z doradcami, którzy pomogą w realizacji procesów sprzedażowych i wszelkich innych kwestii związanych z energią elektryczną lub gazem.

Zdaniem prezesa PGE Obrót Roberta Chomy, mobilny punkt obsługi jest "odpowiedzią na potrzeby klientów preferujących tradycyjny kontakt z pracownikami firmy". Podkreślił, że to niecodzienne rozwiązanie, ale jest to jedna z form kontaktu z klientem.
Mobilne biuro wyruszy w trasę po Polsce jeszcze w tym miesiącu, przede wszystkim pojawi się w miejscowościach, gdzie nie ma placówek PGE.

PGE Obrót wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE, największej grupy energetycznej i ciepłowniczej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka obsługuje ponad 5 mln klientów.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE