ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek energii elektrycznej
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Coraz mniej zmian sprzedawcy energii elektrycznej
08.01.2019r. 05:58

W listopadzie 2018 r. w Polsce odnotowano tylko ok. 4,9 tys. zmian sprzedawcy energii elektrycznej, to prawie 1,3 tys. mniej niż miesiąc wcześniej i ponad 2,1 tys. mniej niż w analogicznym okresie roku 2017.

UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:KOMENTARZE ( 3 )


Autor: Zorientowani Kowalscy 08.01.2019r. 09:09
Zmiana dostawcy to w przeważającej ilości ofert jest ukryta podwyżka w zakamuflowanych opłatach. Wykorzystywane są luki naszego prawa polegające na tym że nie ma obowiązku stosownia jednakowych zasad opracowywania oferowanych cen tak jak w Taryfach. Nawej oferty z Grup energetycznych mają tę skazę. URE w ogóle nie bada co oferują sprzedawcy energii Klientom z grupy taryfowej Gxx ale i Cxx oraz Bxx i Axx. Ma odpryski wiedzy ze skarg od naciągniętych Klientów którzy po pierwszych fakturach przecierają oczy jak zostali naciągnięci i często nie widzą drogi wyplątania się z tego.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: IGK 08.01.2019r. 17:53
Problem polega na tym że URE zatwierdza stawki w taryfach G dla Spółek na niewielkim poziomie marżowym i tak naprawdę nie ma już za bardzo marginesu aby oferować ten produkt niżej stąd różne firmy "wciskają" jakieś np ubezpieczenia bo na sprzedaży samej energii w tej taryfie nie zarobią. Tak więc rynek dla gospodarstw domowych to jest fikcja.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Miro 08.01.2019r. 16:00
Rynek energii zaczyna sie zwijac
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 3 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE