ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek energii elektrycznej
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Podlaskie. 46 tys. odbiorców bez prądu po burzach nad regionem
21.06.2018r. 23:33

46 tys. odbiorców nie miało w czwartek wieczorem prądu w województwie podlaskim, po przejściu nad tym regionem burz połączonych z silnym wiatrem. Strażacy odnotowali m.in. blisko dwadzieścia uszkodzeń dachów; nie ma informacji o osobach poszkodowanych.
Z ogólnej liczby 46 tys. odbiorców bez prądu, najwięcej awarii w Podlaskiem odnotowano w rejonach energetycznych Białystok Teren, Bielsk Podlaski i Łomża - poinformował PAP w czwartek wieczorem rzecznik PGE Dystrybucja SA Adam Rafalski. Dodał, że ta liczba może jeszcze nieco wzrosnąć, ale służby energetyczne cały czas pracują przy usuwaniu awarii, więc rano w piątek odłączeń powinno być już dużo mniej.

Podlascy strażacy odnotowali w czwartek w sumie 160 różnych zdarzeń związanych z burzami i silnym wiatrem. Jak poinformowano PAP w całodobowym stanowisku kierowania komendy wojewódzkiej PSP w Białymstoku, potwierdziły się prognozy meteorologiczne i ostrzeżenia Rządowego Centrum Bezpieczeństwa, bo najsilniejsze burze przeszły nad zachodnią oraz - częściowo - północną i południową częścią regionu.
Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Odnotowano m.in. osiemnaście przypadków zniszczeń dachów, w dwóch przypadkach to zniszczenia całkowite.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE