ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek energii elektrycznej
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Grupa Tauron organizuje kolejną edycję spotkań z potencjalnymi kontrahentami
06.03.2018r. 11:55

Rusza druga edycja "Dni otwartych drzwi dla potencjalnych kontrahentów Grupy Tauron". Spotkania skierowane są do wszystkich potencjalnych wykonawców dostawców i producentów chcących współpracować ze spółkami Grupy. Celem tej nowej formy komunikacji z otoczeniem rynkowym jest poprawa przepływu informacji z kontrahentami oraz zapoznanie ich z procedurami przetargowymi Grupy.
Blisko 1000 uczestników z 800 firm odwiedziło w ubiegłym roku konferencje "Dni otwartych drzwi dla potencjalnych kontrahentów Grupy Tauron" organizowane przez Spółki Tauron Ciepło sp. z o.o., Tauron Wytwarzanie S.A., Tauron Dystrybucja S.A., Tauron Wydobycie S.A.

W związku z dużym zainteresowaniem, z jakim spotkała się ta inicjatywa Tauron, dedykowana obecnym oraz potencjalnym dostawcom Grupy Tauron, zainicjowany został drugi cykl spotkań.

Już jutro odbędzie się pierwsza z tegorocznych konferencji - tym razem w spółce Tauron Ciepło.
- Dzięki spotkaniom z rynkiem w nowej formule komunikacji zaobserwowaliśmy poprawę przepływu informacji z kontrahentami, co przełożyło się na wzrost konkurencyjności na postępowaniach przetargowych. Transparentny i otwarty dialog z kontrahentami to zasady, którymi kierujemy się w relacjach biznesowych. W bieżącym roku również zamierzamy spotykać się z kontrahentami, którzy współpracują z naszymi kluczowymi spółkami - mówi Kamil Kamiński wiceprezes zarządu ds. zarządzania korporacyjnego Tauron Polska Energia. Naszym priorytetem jest utrzymywanie wysokiej konkurencyjności postępowań przetargowych. W 2017 roku osiągnęliśmy wynik średnio 4 oferty na każde zadanie w postępowaniach powyżej 14 tys. euro. Wysoka konkurencyjność przetargów pozwala na osiąganie oszczędności w zakresie zakupów, a dzięki aukcjom elektronicznym Grupa zaoszczędziła już ponad 500 mln zł - dodaje wiceprezes.

Podczas pierwszego z cyklu spotkania w Tauron Ciepło przedstawiony zostanie planowany zakres prac remontowych i inwestycyjnych przewidzianych na rok 2018, w tym również prac w ramach Programu Likwidacji Niskiej Emisji.

W drugiej części spotkania, w rozmowach bezpośrednich, na specjalnie przygotowanych stanowiskach, będzie można uzyskać m.in. informacje na temat: wymogów formalnych w postępowaniach przetargowych, zasad obowiązujących we współpracy z firmami zewnętrznymi, procedur bezpieczeństwa dla firm wykonawczych oraz zasad korzystania z platformy zakupowej Tauron.
Tauron

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE