ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek energii elektrycznej
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Ruda Śląska. Energetycy usunęli awarię; mieszkańcy mają już prąd
08.08.2017r. 22:29

Już wszystkim mieszkańcom Rudy Śląskiej energetycy przywrócili dostawy prądu po awarii, do której doszło we wtorek po południu w Rudzie Śląskiej. Na skutek pożaru rozdzielni wysokiego napięcia zasilania zostało pozbawionych blisko 25 tys. odbiorców.
Informację o usunięciu awarii po kilkugodzinnych pracach i przywróceniu dostaw energii elektrycznej przekazał wieczorem PAP dyżurny Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Katowicach.

Jak informował wcześniej rzecznik spółki Tauron Dystrybucja w woj. śląskim Łukasz Zimnoch, do pożaru doszło po godz. 15, początkowo dostaw energii elektrycznej było pozbawionych ok. 25 tys. odbiorców. Przed godz. 18 było to 10 tys. gospodarstw domowych.
Przyczyny wybuchu pożaru w rozdzielni nie są na razie znane.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE