ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek energii elektrycznej
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Podkarpackie. Umowa partnerska pomiędzy PGE Obrót a TÜV SÜD Polska
22.02.2017r. 16:07

Spółka PGE Obrót z Rzeszowa (Podkarpackie) nawiązała współpracę z TÜV SÜD Polska. Dzięki współpracy klienci rzeszowskiej firmy będą mogli łatwiej skorzystać ze specjalistycznych usług TÜV SÜD. Przeszkoleni zostaną również pracownicy PGE Obrót.
Jak poinformował PAP kierownik biura rozwoju produktów w PGE Obrót Mariusz Bednarski, celem współpracy jest podniesienie jakości obsługi klientów PGE.

"Nasz nowy partner działa na rynku od 150 lat. Zajmuje się zapewnieniem ochrony człowiekowi oraz środowisku przed negatywnymi skutkami wdrażania nowych technologii. Wykonuje także audyty, zajmuje się wdrażaniem zintegrowanych systemów zarządzania energią, obejmujących zużycie energii elektrycznej oraz paliw stałych, płynnych i gazowych" - dodał.

Klienci PGE, szczególnie małe i średnie firmy, będą mogli skorzystać z usług TÜV SÜD Polska poprzez kontakt z doradcą PGE Obrót. Wśród oferowanych im usług będą m.in. wyznaczanie profili energetycznych zakładów i linii produkcyjnych oraz procesów technologicznych, a także ich analiza pod kątem ekologii.

Jak powiedział PAP rzecznik prasowy PGE Obrót Mariusz Majewski, dotychczas klienci szukali tych usług na własną rękę. "Teraz będą mogli skorzystać z naszej pomocy i nawiązać kontakt z jedną z najbardziej znanych marek na świecie" - podkreślił.
TÜV SÜD będzie również pomagał w pozyskaniu dotacji na cele związane z efektywnością energetyczną.

Oprócz wspierania klientów, firma zajmie się również szkoleniami specjalistycznymi dla pracowników PGE Obrót. Jak wskazał Majewski chodzi m.in. szkolenia z zakresu certyfikacji usług ISO.

Spółka PGE Obrót wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE - największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej. Centrala spółki mieści się w Rzeszowie, a oddziały w Białymstoku, Warszawie, Łodzi, Lublinie, Skarżysku-Kamiennej i Zamościu. Obsługuje 5 mln klientów. W spółce pracuje ok. 1400 osób.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE