ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek energii elektrycznej
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Rynki energii elektrycznej, gazu i praw majatkowych (24 listopada - 7 grudnia)
13.12.2016r. 10:16

Eksperci Innogy
O ile na rynku energii elektrycznej nie nastąpią jakieś nieprzewidziane zdarzenia po stronie wytwarzania lub znaczne ochłodzenie, to uwzględniając standardowo niski poziom cenowy wynikający z okresu świątecznego, należy się spodziewać, że wycena spotowa grudnia może ukształtować się poniżej jej ostatniej wyceny z rynku terminowego. W przypadku cen gazu na rynku dnia następne otrzymanie się stosunkowo wysokich temperatur wpływające na niższy popyt powinno utrzymywać ich poziom poniżej 80 zł/MWh.


UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE